Jalaravi paketid ja hinnakiri

Helistage või kirjutage julgelt kui Teil on küsimusi teenuste sisu või hindade osas. Nõustamine telefoni või kirja teel ei maksa Teile midagi.
PAKETID & HINNAKIRI

Koostöös meie spetsialistidega leiate endale sobiva paketi

Hind 20 eurot

Kui soovite meie spetsialisti poolset läbivaatust, hinnangut ning parimat võimalikku nõu, siis tulge visiidile.

Selgitame välja millist raviprotseduuri ja millises mahus vajate ning kuidas jõuda parima ravitulemuseni.

NB! Juhul kui nõustamise järgselt võtate meilt ravipediküüri protseduuri, siis nõustamine on Teile tasuta!

Hind 30-35 eurot

Paljude jalaprobleemide korral kestab protseduur alla poole tunni.

Siia kuuluvad eelkõige jalaprobleemid, mille kahjustuskolded on väiksemad ja piiritletumad ning seetõttu on protseduur vähem ajakulukam ja nõuab vähem lisavahendeid.

Näiteks kuuluvad siia konnasilmadele, soolatüügastele, sissekasvanud küüntele ja üksikute küünte kahjustustele mõeldud protseduurid.

Hind 35-45 eurot

Osadel juhtudel nõuab jalaprobleem protseduuri, mille teostamiseks kulub rohkem aega ja vahendeid.

Sellistel juhtudel on tihti tegemist jalal laialdaste kahjustuskolletega või on protseduur ajamahukam mõnel muul põhjusel.

Hind 40 eurot

Vastuvõtu eesmärgiks on kuulata ära patsiendi mured ja kaebused, teha läbivaatus ja jõuda diagnoosi ja võimalike ravilahenduste valikuni antud probleemi lahendamisel. Tegemist on klassikalise eriarsti vastuvõtuga, kuid erinevalt enamlevinud paarikümneminutilise vastuvõtu asemel on Achilleus Jalakliinikus patsiendile planeeritud pool tundi, millest enamikel juhtudel piisab, et jõuda eesmärgini. Nii on vastuvõtt vabastatud ajalisest survest, et pakkuda konsultatsioonist suuremat rahulolu mõlemale poolele.

Hind 20 eurot

Vahel on nii, et sama probleemiga tuleb arsti vastuvõtule tulla korduvalt. Põhjus võib olla kaebuste püsimine vaatamata ravile või nende taastekkimine. Nii tuleb teha uus läbivaatus ja vajadusel ning võimalusel muuta ravitaktikat.

Hind 20 eurot

Selle teenuse alla kuuluvad näiteks hormoonsüste tegemine probleemsesse piirkonda ja hüaluroonhappe süste tegemine kõhrekahjustusega liigesesse. Teenusele lisandub preparaadi maksumus.

Hind 160 eurot

Teenus sisaldab hüaluroonhappe süste tegemist kahjustunud liigesesse koos hüaluroonhappe preparaadiga.

KINKEKAART

Parim kink oma lähedasele on Achilleus Jalakliiniku kinkekaart. Kui soovite kinkekaarti siis kirjutage või helistage meile